Oscar Meble
84_head_realizacje_kuchnie_now.jpg

O firmie

To firma posiadająca kilkunastoletnie doświadczenie w branży meblarskiej.
Meble, które tworzymy charakteryzuje wysoka jakość wykonania i nowoczesne rozwiązania technologiczne.
Specjalizujemy się w projektowaniu i montażu mebli kuchennych, szaf z drzwiami przesuwnymi, garderób, mebli łazienkowych i przedpokoi.

Naszym Klientom oferujemy kompleksową obsługę: pomiar, przygotowanie projektu, fachowe doradztwo, dobór i sprzedaż sprzętu AGD, transport i montaż.
W dzisiejszych czasach coraz popularniejsze staje się wykonywanie mebli na zamówienie, najczęściej kuchni, szaf wnękowych czy garderobianych.
Dzięki temu jesteście Państwo w stanie najefektywniej wykorzystać niestandardowe przestrzenie mieszkania, tj. skosy czy wnęki i zagospodarować pomieszczenia przechodnie np. przedpokoje.
Nasza oferta skierowana jest do tych z Państwa, którzy poszukują indywidualnych i ekskluzywnych rozwiazań opartych na materiałach najwyższej jakości.
Serdecznie zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji.

 

Tagi: kuchnie na wymiar bielsko, kuchnie bielsko, kuchnie bielsko-biała, bielsko-biała, meble kuchenne, szafy do zabudowy bielsko, szafy do zabudowy, oscar meble, oscar-meble

dane adresowe

OSCAR MEBLE
ul. Wspólna 37
43-360 Meszna k. Bielska-Białej
telefon kontaktowy: 0-662-827 959
skrzynka pocztowa: oscar@oscar-meble.pl

Tagi: kuchnie na wymiar bielsko, kuchnie bielsko, kuchnie bielsko-biała, bielsko-biała, meble kuchenne, szafy do zabudowy bielsko, szafy do zabudowy, oscar meble, oscar-meble

Więcej >>

Oscar Meble ® 2010 | Wszystkie zdjęcia, teksty, projekty zawarte na niniejszej stronie, chronione są prawami autorskimi

Kuchnie na wymiar Bielsko-Biała, profesjonalne wykonanie, realizacja w ustalonym terminie, najwyższej jakości materiały i systemy.  Firma Oscar Meble produkuje kuchnie , meble rtv, garderoby i wiele innych mebli na wymiar. Zapraszamy do kontaktu.
Ta strona używa cookies dzięki którym nasz serwis może działać sprawniej. Korzystając z tej strony zgadzasz się na użycie plików cookie.
OK, zamknij
Więcej informacji.