Oscar Meble
ilustracja_garderoba.jpg

Garderoby

Garderoba jako odrębne pomieszczenie jest rozwiązaniem bardzo wygodnym- to szansa na porządek w ubraniach ( łatwo je układać, segregować, zdjęte z wieszaka nadają się do włożenia bez dodatkowych zabiegów). Zaletą garderoby jest również to, że pozwala uwolnić inne pomieszczenia w domu od zajmujących dużo miejsca szaf, komód i pawlaczy.

Podstawą zadowolenia z użytkowania garderody jest starannie przygotowany projekt jej wnętrza. Nasza firma dokłada wszelkich starań aby uwzględniał on zarówna Państwa oczekiwania, jak i możliwości montażowe ( rodzaj ścian, skosy). W garderobach na indywidualne zamówienie stosujemy szeroki wachlarz akcesoriów: kosze różnej wielości i głębokości, stojaki i drążki na obuwie, ruchome drążki na spodnie, wieszaki na paski i krawaty, uchwyty, pantografy. Zamiast jednego długiego drążka na wieszaki lepiej zaplanować kilka krótszych. Proponujemy naszym klientom, aby w garderobie wydzielić miejsca służące do wieszania rzeczy długich (ok. 150 cm)
i krótkich (na koszule, marynarki, złożone spodnie, spódnice wystarczy 95 cm.)
Jeśli garderoba będzie służyć jako przebieralnia- zamontujemy lustra i efektowne oświetlenie.

 

Tagi: kuchnie na wymiar bielsko, kuchnie bielsko, kuchnie bielsko-biała, bielsko-biała, meble kuchenne, szafy do zabudowy bielsko, szafy do zabudowy, oscar meble, oscar-meble

nasze realizacje

ilustracja_garderoba.jpg

Oscar Meble ® 2010 | Wszystkie zdjęcia, teksty, projekty zawarte na niniejszej stronie, chronione są prawami autorskimi

Kuchnie na wymiar Bielsko-Biała, profesjonalne wykonanie, realizacja w ustalonym terminie, najwyższej jakości materiały i systemy.  Firma Oscar Meble produkuje kuchnie , meble rtv, garderoby i wiele innych mebli na wymiar. Zapraszamy do kontaktu.
Ta strona używa cookies dzięki którym nasz serwis może działać sprawniej. Korzystając z tej strony zgadzasz się na użycie plików cookie.
OK, zamknij
Więcej informacji.