Oscar Meble
meble_lazienkowe_kopia.jpg

Łazienki

Niezależnie od tego, jakiej wielkości jest Państwa łazienka nie może w niej zabraknąć mebli łazienkowych. Mogą one mieć charakter; szafek stojących wyposażonych w kosze na bieliznę, szafek wiszących na kosmetyki lub otwartych półek na elementy dekoracyjne. Można zastosować szafki podwieszane ,z dolną krawędzią osadzoną tuż nad glazurą podłogi. Takie rozwiązanie znacznie ułatwia utrzymanie czystości w łazience.

Firma Oscar Meble wykonuje również szafki pod umywalki różnego typu, np. wpuszczane w blat meblowy lub kamienny.
Na fronty do mebli łazienkowych używamy szerokiej gamy materiałów, począwszy od płyt meblowych, płyt lakierowanych na wysoki połysk, na fornirach naturalnych skończywszy.

 

Tagi: kuchnie na wymiar bielsko, kuchnie bielsko, kuchnie bielsko-biała, bielsko-biała, meble kuchenne, szafy do zabudowy bielsko, szafy do zabudowy, oscar meble, oscar-meble

nasze realizacje

meble_lazienkowe_kopia.jpg

Oscar Meble ® 2010 | Wszystkie zdjęcia, teksty, projekty zawarte na niniejszej stronie, chronione są prawami autorskimi

Kuchnie na wymiar Bielsko-Biała, profesjonalne wykonanie, realizacja w ustalonym terminie, najwyższej jakości materiały i systemy.  Firma Oscar Meble produkuje kuchnie , meble rtv, garderoby i wiele innych mebli na wymiar. Zapraszamy do kontaktu.
Ta strona używa cookies dzięki którym nasz serwis może działać sprawniej. Korzystając z tej strony zgadzasz się na użycie plików cookie.
OK, zamknij
Więcej informacji.