Oscar Meble
img_1256.JPG

Classic Chocolate

img_1256.JPG
img_1266.JPG
img_1264.JPG
img_1263.JPG
img_1260.JPG
img_1259.JPG
img_1258.JPG
img_1253.JPG
img_1265.JPG

Classic Chocolate

Classic Chocolate jest kuchnią dla osób ceniących nowoczesny styl idacy w parze z ergonomią i materiałami najwyższej jakości. W tej aranżacji zastosowano bardzo praktyczny granitowy zlewozmywak  z dodatkową szlaną deską. Nad płytą grzejną zawieszono przyścienny okap, ze stali szlachetnej INOX oraz szkła, z oświetleniem halogenowym. Bardzo praktycznym detalem jest zastosowanie dwuczęściowego frontu składanego typu AVENTOS, który składa się podczas otwierania w połowie swojej wysokosci. Fron uchylno-składany otwiera się bez trudu, zatrzymuje sie w każdej pozycji, zamyka się delikatnie i cicho, ale przede wszystkim oferuje łatwy dostęp do wnętrza szafki.

nasze realizacje

Oscar Meble ® 2010 | Wszystkie zdjęcia, teksty, projekty zawarte na niniejszej stronie, chronione są prawami autorskimi

Kuchnie na wymiar Bielsko-Biała, profesjonalne wykonanie, realizacja w ustalonym terminie, najwyższej jakości materiały i systemy.  Firma Oscar Meble produkuje kuchnie , meble rtv, garderoby i wiele innych mebli na wymiar. Zapraszamy do kontaktu.
Ta strona używa cookies dzięki którym nasz serwis może działać sprawniej. Korzystając z tej strony zgadzasz się na użycie plików cookie.
OK, zamknij
Więcej informacji.